Wakesurfing
Wakesurfing

Adrenalinový sport wakesurfing Vás zaujme

Přesný původ wakesurfingu není známý. Mnoho lidí se dohaduje, že první zmínky o tomto sportu pocházejí z 50. let, kde lidé zkoušeli pouze nové triky na prkně přivázaným za motorovým člunem. Někteří lidí zase tvrdí, že objevitelem tohoto sportu je Jerry Doyle v roce 1958. Je pouze na každém, jakou možnost historie si osvojí.

Wakesurfing je obdoba surfingu. Pro milovníky vodních sportů je tento adrenalinový sport tím pravým. Wakesurfing využívá vln, které vznikají za člunem. Díky těmto vlnám si můžete užít surfování na plné čáře. Meze se nekladou. Vlny můžete využít třeba jen pro základní jízdu nebo také pro různé triky. Pokud vám dojdou síly, můžete si nechat ze člunu hodit lano a na prkně se můžete nechat pouze táhnout. Wakesurfing je vhodný nejen pro pokročilé, ale také pro úplné začátečníky. Před samotným postavením na prkno, vám zkušení instruktoři vysvětlí veškeré základní ovládání a postoje.

Tak vzhůru do neoprénu....

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
63%
zábavnost
87%
nadšení
100%
adrenalin
86%
relaxace
24%
náročné fyzicky
71%
dovednosti
88%
pro dospělé
92%
strach
17%
mrazení
21%

matik
pro dospělé 92%
dovednosti 88%
náročné fyzicky 71%
relaxace 24%
adrenalin 83%
nadšení 100%
zábavnost 85%
radost 69%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.