Wakeskate
Wakeskate

Nebojte se nových věcí, vyzkoušejte wakeskate

Wakeskate vychází z wakeboardingu, i když by se spíše dal přirovnat ke skateboardingu. Nemáte žádné vázání, jezdí se buďto naboso nebo např. v teniskách. Záleží pouze na vás, zda je Vám příjemnější obuv, či nikoliv. U wakestakingu nemáte nohy přidělané k prknu. Tím si můžete vytvářet triky takové, jaké chcete zrovna vy. Wakeskate je tažen za člunem, z toho vyplývá, že se tento sport provozuje na vodní hladině. Díky vlnám, které vytváří člun před jezdcem, se dají dělat různé triky.

K tomu, abyste mohli provozovat tento adrenalinový sport, potřebujete prkno, velkou odvahu a trpělivost. Ze začátku vám bude připadat, že vám dochází síly a většina zájemců ztratí chuť dále  s tímto sportem pokračovat, ale již po prvním zdárném postavení na vodní hladinu, budete mít úžasný pocit. A tento sport si následně zamilujete.

Také se doporučuje si na sebe vzít neoprén, neboť zmírní všechny pády do vody a zabrání prochladnutí vašeho těla. Pokud patříte mezi příznivce nových adrenalinových sportů, je wakeskate pro vás ten pravý.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
adrenalin
87%
náročné fyzicky
75%
relaxace
22%
dovednosti
79%
pro dospělé
100%
pro děti
100%
strach
37%
nespoutanost
44%
rozhled
61%
zkušenosti
71%

Tania
pro děti 100%
pro dospělé 100%
dovednosti 79%
relaxace 26%
náročné fyzicky 75%
adrenalin 82%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.