Wakeboarding
Wakeboarding

Vyzkoušejte wakeboarding, sport, který si zamilujete

Patříte mezi milovníky vodních sportů? Baví vás jezdit na snowboardu, ale v létě nemáte kde? Zkuste wakeboarding. Při wakeboardingu používáte prkno, jako na snowboardu, ale s tím rozdílem, že nemusíte být tolik oblečeni. Vlastně vám postačí plavky, neopren a vesta. Zkuste tento vodní adrenalinový sport, který si brzy zamilujete.Wakeboarding je adrenalinový sport, při kterém se využívá prkna, podobnému snowboardu. Provozuje se na vodní hladině. Není podmínkou, že wakeboarding lze provozovat pouze na mořské hladině. Lze si zkusit tento sport i v České republice. Jezdec je za motorovým člunem tažen na laně, který končí hrazdičkou, kterou jezdec pevně drží ve svých rukách.

Wakeboarding se od vodního lyžování liší tím, že se provozuje na mnohem větších vlnách, které jsou vytvořeny speciálním člunem. Díky vzniklým až metrovým vlnám se dají dělat větší a složitější triky než při vodním lyžování.Tento sport vznikl v polovině 80. let v Americe.

Pokud si vyberete tento zážitek, tak se nemusíte ničeho obávat. Po celou dobu vám bude k dispozici instruktor, který vám kdykoliv poradí a pomůže. Zážitek je závislý na počasí. Jestliže chcete mít na blízku své známé a přítele, můžete je vzít s sebou.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
93%
adrenalin
96%
relaxace
45%
náročné fyzicky
84%
rozhled
79%
pro dospělé
100%
pro děti
40%
bezmocnost
70%

Jimmy
pro děti 41%
pro dospělé 100%
rozhled 88%
náročné fyzicky 84%
relaxace 63%
adrenalin 92%
vzrušení 90%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.